Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 50 cm |
| Wattage | 850W |
| Speed | 170r/min |
| Weight | 24KG |
| Model Number | QRJ-TF |
| Brand Name | LJPJP |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL |
| Voltage | 110V/60HZ 220V/50HZ |
| Material | Stainless steel |
| Blade diameter | 85mm |
| Size | 350*300*350mm |
Instock
There are no reviews yet.