Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 200W |
| Slice Thickness | 2-4mm |
| Weight | 10kg |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
| Name | Commercial multi-functional Cuber |
Instock
There are no reviews yet.