Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 112 kg |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 75 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 250W |
| Model Number | Bread slicer |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Bread slicer |
| Power | 250W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Specifications | 31 slices |
| Product number | JD1799B |
Instock
There are no reviews yet.