Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 41 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 850W |
| Model Number | Meat Slicer |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Multifunctional Meat Slicer |
| Model | QPJ |
| Power | 850W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Efficiency | 150KG/H |
| Product number | JD0472K |
Instock
There are no reviews yet.