Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| name | Electric Slicers |
| power | 850W |
| voltage | 110V/220V |
| Blade diameter | 85mm |
| Import material size | 11.7cm |
| Size: 30*30*34 | 30*30*34cm |
| net weight | 18kg |
Instock
There are no reviews yet.