Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 26 × 50 cm |
| Wattage | 240W |
| Slice Thickness | 1 |
| Speed | 1 |
| Weight | 13KG |
| Model Number | Q20 |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.