Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 26 × 35 cm |
| Wattage | 300W |
| Weight | 3.4KG |
| Model Number | SM-G31 |
| Brand Name | LEWIAO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Packing size | 46*24*27CM |
| Slicing speed | 180 slices/min |
Instock
There are no reviews yet.