Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 45 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | |
| Model Number | Meat Slicer |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Commercial slicer |
| Model | BZD220H |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 150W |
| Product number | JD1739B |
Instock
There are no reviews yet.