Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 26 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 500W |
| Slice Thickness | 2mm/2.5mm/3mm/4mm |
| Speed | 150KG/H |
| Weight | 10KG |
| Model Number | AM0623 |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Motor Speed: | 1400r/Min |
| Product Size: | 22.7*21.6*44cm |
Instock
There are no reviews yet.