Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 150W |
| Model Number | HX-7830 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Electric Salad Machine |
| Product model | HX-7830 |
| Power | 220V/150W |
| Size | 261.5*136.8*291.7mm |
| Product number | JD0224B |
Instock
There are no reviews yet.