Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 200W |
| Weight | 3.89KG |
| Model Number | 801 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Multifunctional Slicer |
| Model | 801 |
| Power | 200W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Blade diameter | 190mm |
| Slice thickness | 1-15mm |
| Product number | GL0023UK |
Instock
There are no reviews yet.