Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 38 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 550W |
| Slice Thickness | 2.5/3/4/5/6/7/8 |
| Speed | 250kg/h |
| Weight | 33Kg |
| Model Number | YJ-3 |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.