Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 31 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product name: | Muitifunctional vegetable cutter |
| Model : | G33 |
| Rated power : | 300W |
| Function : | Slicing, shredding |
| Slicing speed : | about 180Pieces/min |
Instock
There are no reviews yet.