Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Speed | 160 pieces |
| Weight | 6.6kg |
| Model Number | SLR-P01 |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| material quality | Stainless steel material |
| Cutting blade material | 420# blade |
| Size | 205*200*260mm |
Instock
There are no reviews yet.