Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 18 cm |
| Wattage | 80W |
| Slice Thickness | Adjustable |
| Speed | 1Speed |
| Model Number | zal136dr |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | De(origin) |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.