Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 33 × 61 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 370w |
| Slice Thickness | 1.5-6mm |
| Speed | 280r/min |
| Weight | 24 kg/52.91lb |
| Model Number | 230 |
| Brand Name | DSS-F |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Electric Slicer |
| Production capacity | 25-100KG/H |
| Maximum diameter | 87 millimeters |
| Hole size | 76/86/60MM |
| Continuous processing time | 30 minutes |
| Size | 48cm * 33cm * 45cm/18.9*12.99*17.72in |
| Material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.