Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 40W |
| Weight | 520G |
| Brand Name | WHDPETS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.