Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 500W |
| Slice Thickness | 6MM/8MM/10MM/12MM |
| Brand Name | Barsetto |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product Name | Vegetable Dicing Machine |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 500W |
| Function | carrot, potato, fruit, jelly, vegetable dicing |
| Function1 | Vegetable Cutter |
| Function2 | fruit Dicing Machine |
| Function3 | Food Processor Chopper |
| Function4 | Vegetable Slicer |
| Function5 | Vegetable Cutting Machine |
Instock
There are no reviews yet.