Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 56 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | 90-160 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 2 |
| Style | Other |
| Capacity | 201-250L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 9w |
| Freezer Capacity | <30 liters |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.