Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 57 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CB |
| Capacity | <100L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 70w |
| Temperature Type | Single-Temperature |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| panel type | Tempered glass panel |
| Cooling method | air cooling |
| Freezer volume | 60-70 liters |
| Refrigerator volume | 60-70 liters |
| maximum volume | 65L |
| total volume | 65L |
| box door structure | single door |
| How to open the door | side opening |
| refrigeration control system | Electronic temperature control |
| Voltage frequency | 220V/50HZ |
| Operating sound dB(A) | 39 |
| Power cord length | 1 meter |
| Energy efficiency rating | Level 3 |
| Freezer temperature zone | Single temperature cabinet |
| Stacking layer limit | 4th floor |
Instock
There are no reviews yet.