Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 33 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | 460 |
| Model Number | HZB-25YLR |
| Certification | none |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product number | JD0508K |
| Single ice | 12 |
| Ice shape | round ice |
| Single ice release | 6-10 minutes |
| 24H ice discharge | 25KG |
| Machine weight | 15.6KG |
| Hot water power | 320W |
| Machine size | 278X428X479mm |
| Water inlet mode | barreled water/manual |
| Ice water capacity | 4L/H |
| Hot water capacity | 5L/H |
Instock
There are no reviews yet.