Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 160W |
| Model Number | HZB/25BF |
| Certification | CE |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.