Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 105W |
| Model Number | HZB-16AL |
| Certification | CE |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Model | HZB-16AL |
| Voltage | 220-240V 50Hz |
| Ice cube size | 26*32mm |
| Single ice quantity | 9 |
| Power | 105W |
| Ice storage capacity | 0.6kg |
| Product number | JD0246B |
Instock
There are no reviews yet.