Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 67.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 68 × 112 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 811W |
| Model Number | SSX300 |
| Certification | CE |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.