Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 20 × 10 cm |
| Depth | ≤ 55 cm |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Refrigeration Type | Mixed Refrigerating |
| Defrost Type | Other |
| Power Source | Electricity |
| Power Consumption (Kwh/24h) | <0.4 |
| Condition | New |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Installation | Other |
| Certification | none |
| Material | Other |
| Feature | Thermoelectric |
| Type | Other |
| Energy Consumption Grade | None |
| Style | Other |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | Other |
| Power (W) | 10w |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.