Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 81.647 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 83 × 178 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≥ 200 cm |
| Width | ≥ 90 cm |
| Number Of Doors | 4 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | 121-200L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 45W |
| Freezer Capacity | >100L |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.