Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220v |
| Power (W) | 95w |
| Model Number | HZB-16M |
| Certification | CE |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Applicable number of people | multi-person |
| safety function | Water shortage prompt, ice full prompt |
| rated power | 95W |
| Product size | 222*294*290mm |
| How to use | Manually add water |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| capacity | Ice storage capacity 0.6KG/60 pieces |
| Speed adjustment | Size ice optional |
| Ice output 24h | 15kg |
Instock
There are no reviews yet.