Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 65 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200W |
| Model Number | WZB-68FA |
| Certification | CE |
| Brand Name | Hicon |
| Origin | Mainland China |
| 24 HOUR ice out | 55KG/68KG |
| ice quantity for one time | 40 pcs/50PCS |
| ice shape | Square ice cube |
| Time for ice out | 10-20 minutes |
| Storage of ice | 4KG |
Instock
There are no reviews yet.