Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 3 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 162cm |
| Material | PVC |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.