Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 54.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 67 × 94 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Energy Consumption Grade | None |
| Style | Other |
| Capacity | 121-200L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1w |
| Freezer Capacity | <30 liters |
| Brand Name | acekool |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.