Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 27 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Drop-In |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Piezoelectric Ceramic Ignition |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Panel material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.