Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Structure | Table |
| Design | TraditionalChineseStyle |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 18w |
| Material | STAINLESSSTEEL |
| Installation | DropIn |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | GasPilot |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.