Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 45 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | LISM, Hersense |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | built-in |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Function | STERILIZE, True Microwave |
| Power (W) | 900 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | T-bin25L |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Product name | Microweave Oven |
| Capacity | 25L |
| Color | black |
| Voltage and frequency | 220V -240V/ 50HZ-60HZ |
| Usage | Kitchen Heating |
| Style | Freestyle |
| Door | Glass Door |
Instock
There are no reviews yet.