Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Power | 600W (inclusive)-900W (inclusive) |
| Panel type | Tempered glass |
| Cooking method | Micro-steaming and baking |
| Chassis type | Flat Plate |
| Material of liner | Coating |
| Control mode | Computer type |
| Microwave oven classification | Convection oven |
Instock
There are no reviews yet.