Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Barcode | No |
| Warning | Keep away from fire |
| Gender | Unisex |
| Dimensions | 0.55mm/0.6mm/0.65mm/0.7mm/0.75mm/0.8mm |
| Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.