Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 268w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Skyworth/Skyworth |
| place of origin | Chinese mainland |
| Range hood type | household |
| key type | Touch |
| Control Panel Material | Tempered glass |
| Whether to support intelligence | Not supported |
| Body material | stainless steel |
| Range hood hood installation location | Top suction |
| Types of range hoods | European style |
| energy efficiency class | first level |
| noise | 56dB |
| Fume hood structure | Shallow cover type |
Instock
There are no reviews yet.