Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 45 × 111 cm |
| Model Number | CXW-410-ZS02 |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Structure | Stair Type |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 380W |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | Tempered Glass |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.