Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 55 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | 61-70dB |
| Model Number | USYS0375A |
| Style | European Style |
| Type | Wall Mounted |
| Air Exhaust Rate | 18-20 m³ / min |
| Structure | Flat Hood Type |
| Certification | ETL |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 204W |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Tieasy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.