Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 55 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | ≤ 40dB |
| Model Number | USGF3275CF |
| Style | European Style |
| Type | Under Cabinet |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min |
| Structure | Flat Hood Type |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 96W |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | SNDOAS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.