Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 49 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Range hood brand | Chigo |
| model | CXW-300-T01 |
| producing area | Chinese Mainland |
| measure | 900x620x450mm |
| Color classification | 70cm |
| net weight | 20kg |
| gross/package/rough weight | 22kg |
| Body material | stainless steel |
| Packing size | 960x715x475mm |
| Range hood type | T-type machine |
| Key type | Touch based |
| Control panel material | toughened glass |
| Limit of stacking layers | 4 floors |
| Range hood exhaust airflow | 28 cubic meters per minute |
| noise | 71dB |
| 3C certificate number | 2020010716359698 |
Instock
There are no reviews yet.