Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Battery |
| Voltage (V) | 12V, 220 |
| Power (W) | 150w, 70 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL, Tempered Glass |
| Brand Name | XMSJ, KTN |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | Lifetime |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Energy Efficiency Rating | Class A+ |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Inkjet Printing |
| Type | Wall Mounted |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Function | LOW NOISE |
| Type of Switch | Push Button |
| Product name | Home Electric Range Hood |
| Material | Stainless Steel+tempered Glass |
| Color | Black Painted |
| Keywords | Slant Cooker Hood |
| Usage | Household Appliance |
Instock
There are no reviews yet.