Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | ≤ 40dB |
| Model Number | CXW-268-D5 |
| Style | Side Suction |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Structure | Stair Type |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 268W |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Household range hood |
| Model | CXW-268-D5 |
| Product power | 268W |
| Product power supply | 220V/50Hz |
| Air volume | 48m3/min |
| Product number | JD1356B |
Instock
There are no reviews yet.