Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 47 × 59 cm |
| Noise | 51-60dB |
| Model Number | CXW-268-D1 |
| Style | European Style |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Structure | Wing Type |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 268W |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.