Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Noise | ≤ 40dB |
| Type | ISLAND |
| Structure | Shallow Hood Type |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 7w |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | RecabLeght |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.