Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | ≤ 40dB |
| Model Number | ZMS-TBX8 |
| Style | European Style |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min |
| Certification | CB, ce, LFGB, ROHS, CE |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 40w |
| Exhaust Type | Non-Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Tieasy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.