Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 94 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 61-80L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Disinfecting Type | Far Infrared |
| Brand Name | OIMG, Negrari |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 2 years |
| After-sale Service | Online technical support, customer support; additional handles |
| Width | 70 cm |
| Project Solution Capability | total solution for projects |
| Application | Laudry, Garage, Garden, Laundry |
| Design Style | Contemporary |
| Place of Origin | Italy |
| Model Number | 5012P |
| Style | CLASSIC |
| Type | Other |
| Shape | Rectangle |
| Certification | CE |
| Structure | PVC |
| Instructions | illustrated |
| Supplied | in Kit |
| Closure | Standard |
| Packaging | Recyclable |
Instock
There are no reviews yet.