Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 90 × 220 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Hand Wash, Drying, Quick wash |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >300W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Warranty | 5 years |
| After-sales Service Provided | Video technical support, Free spare parts, Online support |
| Power | 4.0KW |
| Weight | 370 |
| Size | 813*1120*2120mm |
| Product name | Stack Washer Dryer |
| Function | Washing Extracting Drying |
| Capacity | 16kg/22kg |
| Heating | Gas Heating Electric Heating |
| Voltage | 110v/220v/380v/415v/440v |
| Material | SUS304 Stainless Steel |
| Type | Fully Automatic |
| Control | Computer Control System |
| After sell Service | 5 years warranty |
| Advantage | Multiple Language Options |
Instock
There are no reviews yet.