Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Drainage Only, Wash Only |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250-300W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | None |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| How to use | fully automatic |
| width | 380mm |
| Washing kilograms | 1kg |
| Opening and closing method | Front opening |
| place of origin | Chinese mainland |
Instock
There are no reviews yet.