Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 55 × 96 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Certification | CE |
| Washing Program | Drainage Only, Wash Only, Large Cloth Wash, Rinse Only, Standard Wash, Sportswear |
| Voltage (V) | 220V, 220/110 |
| Power (W) | 500w, 420 |
| Loading Type | Front Loading, Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1, Grade 2 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | SY2001 |
| Automatic Type | Automatic |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 500*500*900 |
| Tub Material | stainless steel |
| Tub No. | Single Tub |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Type | All-In-One Washer / Dryer |
| Installation | Freestanding |
| Year | 2021 |
| Washing Capacity (kg) | >7kg |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Outdoor, garage, Commercial, Household |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Proof grade | IPX4 |
| Rated Voltage | 220-240V |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Wash capacity | 8.5kg |
| Spin capacity | 8.5kg |
| Input power | 420W |
Instock
There are no reviews yet.