Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 62 cm |
| Certification | CE |
| Tub Material | STAINLESS STEEL |
| Washing Program | Drying, Power Wash, Antibiotic Wash |
| Opening Method | Front Open |
| Washing Capacity (kg) | <2kg |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100-150w |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | None |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Washing machine brand: | idol |
| model: | D1-H10L |
| texture of material: | Full plastic |
| Motor type: | Direct drive variable frequency motor |
| Usage: | fully automatic |
| Material of inner barrel: | stainless steel |
| Drainage method: | Upper/lower drainage |
| Washing kg: | 1kg |
| Dehydration kg: | 1kg |
| Drying method: | Straight-row type |
| Kilogram drying quantity: | 0.3kg |
Instock
There are no reviews yet.